چگونه آنفالو کنیم بلاک نشویم؟ - فالو وان

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای

جذابیت پیج را بالا ببرید تا آنفالو نشوید! پس زده شدن و آنفالو شدن از طرف مخاطبین حتی اگر تعداد کمی باشد اصلا موضوع خوشایندی نیست. احتمالا برای شما هم پیش آمده باشد در اینستاگرام تعداد زیادی فالوو کرده باشید و بخواهید آنها را آنفالو کنید اما نگران این موضوع هستید چطور این کار را انجام دهید که بلاک نشوید.

همه ما می دانیم اینستاگرام یک شبکه اجتماعی محبوب است به همین دلیل هم بروزرسانی های زیادی ارائه داده است مثلا اگر زیاد عمل آنفالو را در پیج خود انجام دهید از طریق الگوریتم های اینستاگرام بلاک می شوید و بلاک شدن فقط برای آنفالو کردن نیست و شامل دیگر موارد هم می شود.

اینستاگرام با بروزرسانی هایی که انجام داده است و با وجود الگوریتم هایی که دارد برای کاربران محدودیت قرار داده است یکی از این محدودیت ها فالو یا آنفالو کردن بیش از حد مجاز در روز می باشد. در ادامه بیشتر درمورد اینکه چگونه آنفالو کنیم بلاک نشویم صحبت می کنیم.

آنفالو اینستاگرام-فالووان

 

 

برای راحتی شما دوستان عزیز🎧

با خیال راحت آنفالو کن

خب در مقاله امروز فالووان میخوایم در مورد آنفالو و فالوو کردن براتون بگم
چطوری آنفالو کنیم بلاک نشیم؟؟
خب بلاخره فالو و آنفالو خوبه یا بده!!!
فالو آنفالو بکنیم یا نکنیم !!
چیزی که بین علما انقدر اختلافه که آقا فالو و آنفالو کنیم پیج بسته میشه یا فالو و آنفالو شاید یه جاهایی ام خوب باشه.
من شخصا نظم روی جفتش هستش توی این مقاله میخوام براتون بگم چه زمانی از فالو آنفالو استفاده کنیم و چه زمانی از فالوآنفالو استفاده نکنیم.
و اگر میخواییم فالو آنفالو بکنیم و فالوور بدست بیاریم کی این کارو انجام بدیم و با چه شرایطی !!!؟؟؟
تا آخر مقاله امروز با ما همراه باشید حتما حتما جواب این سوال و میگیرید.
چندین سال پیش که بحث اینستاگرام خیلی داغ تر از الان بود و همه داشتن میومدن سمت اینکه پیج هایی با فالوور بالا داشته باشند یک سیستم هایی وجود داشت یه سری ربات های افزایش فالووری وجود داشتن که حالا میومدن از طریق معرفی هشتگ ها و یک سری پیج های مرتبط که حالا اون زمان فالوور خوبی داشتن میرفتن فالوورها ،لایک کننده ها ،کسایی که کامنت میزاشتن رو پیدا میکردند و اونها رو فالو میکردند و در نهایت بعد از اینکه فالوبک میدادند اون افراد رو این ربات ها به صورت اتوماتیک آنفالو میکردند.
اما تقریبا از اوایل سال ۲۰۲۰ البته از خیلی قبل ترش اینستاگرام بفکر بستن این ربات ها بود اما از ابتدای سال ۲۰۲۰ بود که بصورت جدی و رسمی الگوریتم های هوشمندش رو توی اینستاگرام معرفی کرد و خیلی سریع پیج هایی که از طریق ربات اسفاده میکردند رو تشخیص داد و تقریبا همش رو اکشن بلاک کرد و بست و اسپمشون کرد.

با کاربردهای هشتگ در اینستاگرام آشنا شوید!

فالو آنفالو چطوری باعث رشد پیج میشه

حالا نکته ای که هست اینه که چرا اصلا فالو آنفالو باعث میشه که پیج ما از بین بره.
ببینید فالوو آنفالو به این صورته که وقتی شما میرید و پشت هم یک سری اکانت رو فالوو میکنید بدون در نظر گرفتن اینکه بدونید اصلا اون اکانت چیه شاید اصلا خود اون اکانت یه اکانت فیکه باشه و یا اصلا یه اکانت غیر فعال باشه و یا اصلا خود اون اکانت یه ربات هست که حالا داره میره پست های بقیه رو لایک میکنه و کامنت میزاره و شما میدونید اون هارو فالوو میکنید و اون فرد میاد به شما فالووبک میده.

وقتی تعداد فالوور شما اینطوری میره بالا و تعداد لایک ها،کامنت ها ،شیرکردن ها و ذخیره کردن پست هاتون به نسبت فالوورهاتون زیاد نمیشه.

چون فالوورهایی که دارن میان فالوور واقعی نیستن و فالوور فیکن و یا رباتن طبیعتا نباید انتظار داشته باشید که بیان پست های شمارو لایک کنن.

یا آدمایین که اصلا به پیج شما علاقه ندارن و فقط بخاطر سواد سوشالشون پایینشون هرکسی که فالووشون میکنه رو فالووبک میدن و بخاطر همین فالووینگاشون اونقدر بالاست که در واقع پست هایی که شما میزارید و اصلا نمیبینن پس چه برسه به اینکه بخوان لایک کنن یا کامنت بزارن.

پس یه اصطلاحی ما داریم به اسم نرخ تعامل که این نرخ تعامل چی به ما میگه که نسبت لایک و کامنت و شیرو ذخیره ت نسبت به فالوورت چقدره درصدش و طبیعتا هر چقدر فالوور ما زیاد میشه و تعدادلایک،کامنت و شیر و ذخیره ما کم باقی میمونه.

طبیعتا نرخ تعامل ما هی کم و کم و کمتر میشه تا جایی که اینستاگرام واقعا پیج مارو اسپم میکنه و تا جایی که اصلا اجازه فعالیت توی اون پیج رو به ما نمیده و دیگه اصلا هر چقدر شما پست بزارید دیگه تو هشتگ ها نمیره و تو اکسپلور نمیره و فرصت رشد رو دیگه ازون پیج میگیره حالا در واقع بخاطر کارهایی که مخاطره آمیز بوده و خارج از قوانین اینستاگرام بوده است.

آنفالو کردن در اینستاگرام-فالووان

با فالو آنفالو استارت پیج ایسنتاگرامتو بزن

اما نکته ای که وجود داره اینه که ما تا اینجا گفتیم چرا فالووآنفالو خوب نیست و چرا نباید فالووآنفالو بکنید.
اما من اعتقادم براینه که یک پیجی که میخواد شروع شروع کنه به کار و وقتی که صفر فالوور داره صفر پست داره و صفر پست داره طبیعتا باید یک کاری انجام بده که یه تعداد فالوور برای خودش جمع بکنه وگرنه شما هر چقدر پست بزارید برای صفر فالوور نه کسی پست های شما رو میبینه و نه کسی شما رو لایک میکنه و نه حتی فروشی اتفاق میوفته و نه حتی اینستاگرام الگوریتم هاش متوجه میشن پست های شما خوب هستن یا خوب نیستن و میتئنه شما رو تو اکسپلور ببره یا نه !!

توی پست های قبلی درباره ی ساختن محتوای  بطور کامل توضیح دادیم.

پس باید چیکار کنید وقتی که یک پیج رو میخوایید از صفر شروع کنید باید بیایید یک عکس پروفایل خوب بزارید ،یک اسم خوب برای پیج خودتون انتخاب کنید که حالا بزودی در مورد ساختن پیج هم براتون توضیح میدم.
و یک بایو خوب بنویسید که توی پیجتون چیکار میکنید و چه خدماتی رو ارائه میدید و اصلا مشتری ها و فالووراتون چرا باید شما رو فالوو کنن

و بعد از اون مهم ترین قسمت هایلایت های شما هستش که باید هایلایت های خوبی داشته باشید که از محصولاتتون از دسته بندی محصولاتتون از خدماتی که ارائه میدید از رضایت مشتری ها هایلات ایجاد کنیدکه باعث میشه اعتماد سازی خیلی بیشتری ایجاد بشه.
هایلات ها خیلی مهمن چون اولین چیزیه که جلوی چشم مخاطبتون قرار میگیره و بعد از اون وقتی که پیجتون رو دارید از صفر شروع میکنید حداقل ۱۰ یا ۱۵ پست داشته باشید از اول و نیاید با صفر پست برید سراغ فالوور جمع کردن حداقل ۱۰ یا ۱۵ پست با کیفیت از محصولاتتون از آموزش محصولاتتون از ویدئوهایی که میتونید بسازید توی پیجتون منتشر کنید.
پست هاتون رو  آماده داشته باشید و هشتگ گذاری شده باشه کپشن داشته باشه  و همه ی نکات تولید محتوا رو داشته رعایت کرده باشید و بعد پیجتون رو آماده کنید که برید اولین فالوورهاتون رو فالوو کنید و بدست بیارید.

فالو آنفالو را چگونه آغاز کنیم؟

آنفالو کردن در اینستاگرام-فالووان

اولین کاری که میتونید انجام بدید به دوستاتون و آشنا و فامیل اطلاع بدید که شما رو فالوو کنن که حالا ممکنه ۵۰ تا ۱۰۰ تا فالوور اولیه رو بدست بیارید.
اما برای اینکه بتونید افراد بیشتری رو پیدا کنید که علاقه مند باشن به محصولات شما و قیمت خوبی داشته باشید و فروش هم اتفاق افتاده باشه باید برید یک سری کارهایی رو انجام بدید.
یعنی اگه توی این حالت با ۱۵ تا پست و ۱۰۰ فالورر بخوایید تبلغات انجام بدید من از همین الان میگم که اون تبلیغات مطمئن باشید که شکست میخوره.
باید در درجه اول تولید محتواتون به صورت مداوم انجام بشه یعنی تا موقعی که به ۷۰ تا ۸۰ تا پست نرسیدید سمت تبلیغات نرید و همین روش هایی که توی اینم مقاله میخوام براتون بگم رواجرا بکنید تا حداقل به ۱۰۰۰ تا فالوور هم برسید و بعدش تقریبا میتونم بهتون بگم که پیجتون آمادس و میتونید برید سمت تبلیغات و با کمترین میزان هزینه ی تبلیغات بیشترین نتیجه رو بگیرید.
حلا چطوری فالوو آنفالو بکنید ببینید برای اینکه بتونید فالوور های اولیه پیجتون رو بدست بیارید باید ببینیم محتوای پیج ما در مورد چیه و مخاطب های ما چه کسانی هستند ما باید دنبال کیا باشیم که باید بیان مارو فالوو کنن و احتمال خریدشون از ما بالا باشه.

اولین قدم اینه بریم توی هشتگ ها و پیج هایی که زودتراز ما شروع کردن و فالوور بیشتری دارند.

و در سرچ اینستاگرام اون محصولی رو که داریم در بخش سرچ اینستا در تگ اون قسمت سرچ میکنیم و در قسمت بالا تاپ و ریست داره که میایم در بخش تاپ که بهترین پست ها هستند از نظر اینستاگرام میایم یکی رو انتخاب میکنیم.
اما توجه داشته باشید که این محصولات برای خانم هاست یا برای آقایون و کیا باید از ما خرید کنن
و میایم کسانی رو که نسبت به اون پست وانکش نشون دادند رو فالوو میکنیم.
ولی شما نباید برید همه ی کسانی رو که لایک کردن پشت سر هم فالوو کنید چون ممکنه ربات باشه و یا حتی پیج بیزنسی که انقدر تعداد فالوورهاشون بالا هست که اصلا شما رو نبینند و اصلا نیان به شما فالووبک بدن.

سعی کنید بهترین پیج رو انتخاب کنید.

ما باید کسانی رو فالووکنیم که برای مفید باشه یکی از نکات مهم اینه که آیدیشون خوب باشه یعنی آیدی درست حسابی نه عدد و رقم و…
توجه کنید عکس پروفایل مناسب داشته باشه نشون بده اون پیج فعال هستش اسم اکانتش درست هستش و یک بایو درست حسابی داره و تعدا پست هاش نشون میده که فعالیت داره اگر که صفر پست بود ممکنه بگیم که این اکانت این اکانت فیک هستش.
حتی به فالوورهای اون پیج دقت کنید که اگه ما فالوو کنیم ممکنه که درخواست مارو میبینه و توصیه میکنم که کلا اکانت هایی که میخوایید فالوو کنید بیشتر از ۱۰۰۰ یا ۱۵۰۰ تا فالوویینگ نداشته باشند.
فالوویینگای اون پیج جوری باشه که اگه به شما فالووبک داد بتونه پست های شما رو ببینه و لایک کنه
خب این بود آیتم فالووآنفالو که بتونید ۵۰۰ یا ۱۰۰۰ تا فالوور اول رو بدست بیارید و وقتی پست گذاری کردید و آماده بودید دیگه میتونید برید سراغ تبلیغات و توسعتون رو سرعتش روی خیلی بیشتر بکنید و بتونید با کمترین هزینه تبلغات بیشترین بازدید رو داشته باشید و حتی بیشترین میزان فروش رو داشته باشید.
و نکته ی خیلی مهم این که فالو آنفالو رو همیشه انجام ندید و برید سراغ بقیه روش های رایگان که بتونید بصورت طبیعی تولید محتوا کنید که تو اکسپلور دیده بشید تو هشتگ ها برید و تبلیغات انجام بدید.
نکته ی خیلی مهم اینه که محدودیت های اینستاگرام رو رعایت کنید مثلا در ساعت ۱۵ نفر رو فالوو کنید و بیشتر ازون و انجام ندید و نیاید هر یکساعت یکبار فالوو انجام بدید باید کاملا نامنظم این کارو انجام بدید ربات گونه رفتار نکنید درهم رفتار کردن شما بایث میشه پیج شما اینستاگرام متوجه بشه که شما یک ربات نیستید و شما یک آدم واقعی هستید که دارید اون کسانی که واقعا بهشون علاقه دارید رو فالوو میکنید و در بحث آنفالو هم همینطور پس اشتباه رفتار نکنید تا اکشن بلاک نشید و پیجتون آسیب نبینه این شرایط رو رعایت کنید مشکلی برای پیجتون پیش نمیاد.

سخن آخر:

اگر می خواهید فالوور های پیج خود را افزایش دهید و به دنبال یک راهکار مناسب هستید می توانید از پکیج خرید فالوور ارزان وب سایت ما استفاده کنید و هچنین با خرید ربات اینستاگرام می توانید مدریت پیج خود را به آن بسپارید.

مقاله‌های پیشنهادی

۱۱ دلیل آنفالو شدن! از آنفالو شدن پیجت جلوگیری کن – فالو وان

چگونه آنفالو کنیم بلاک نشویم – فالو وان

برچسب ها: